Contact

Print

 

Wellantcollege

College van bestuur en ondersteunende diensten
Randhoeve 2, 3992 XH Houten
Postbus 177, 3990 DD Houten 
(030) 634 51 00
routebeschrijving

In de schoolvakanties zijn wij bij noodsituaties (denk bijvoorbeeld aan het overlijden van een leerling, student of medewerker, een ramp, of een andere grote calamiteit) bereikbaar op het noodtelefoonnummer.

Noodtelefoonnummer Wellantcollege: (030) 634 51 34
Te bereiken van ma t/m vr van 9.00 – 17.00 uur

Factuuradres
Postbus 445 
3990 GE Houten
digitaalfacturen@wellant.nl

Bedrijfsnaam: Wellantcollege
Wellantcollege is een ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling)
KvK-nummer: 27177194
Fiscaal nummer: 80.81.14.256.

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z |

Wellantcollege Aalsmeer

Wellant mbo
Linnaeuslaan 2, 1431 JV Aalsmeer
(0297) 32 46 88
mbo.aalsmeer@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/aalsmeer

Wellantcollege Alphen aan den Rijn

Wellant Chr. vmbo
Kalkovenweg 62, 2401 LK Alphen aan den Rijn  
(0172) 43 11 20
alphenaandenrijn@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/alphen

Wellantcollege Amersfoort

Wellant vmbo
Wellant mavo
Bergenboulevard 11, 3825 AG Amersfoort  
Postbus 28028, 3828 ZG Amersfoort  
(033) 480 13 31
amersfoort@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/amersfoort

Wellantcollege Anna Hoeve

Wellant vmbo
Anna Hoevestraat 2, 3232 VC Brielle  
Postbus 128, 3230 AC Brielle  
(0181) 41 30 88
annahoeve@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/annahoeve

Wellantcollege Boskoop

Wellant Chr. vmbo
Zijde 105, 2771 EV Boskoop
Postbus 50, 2770 AB Boskoop
0172-213456
boskoop@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/boskoop

Wellantcollege de Bossekamp

Wellant Chr. vmbo
B 140, 2975 BK Ottoland  
(0184) 64 14 09
ottoland@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/debossekamp

Wellantcollege Delft 

Wellant mbo
Rotterdamseweg 31, 2628 AL Delft
06-53 35 46 91
delft@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/delft

Wellantcollege Dordrecht  

Wellant vmbo
Groenezoom 400, 3315 LA Dordrecht  
(078) 621 64 64
vmbo.dordrecht@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/dordrecht

Wellant mbo
Chico Mendesring 825, 3315 WX Dordrecht  
(078) 621 64 00
mbo.dordrecht@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/dordrecht

Wellantcollege Gorinchem

Wellant vmbo
Willem de Vries Robbeweg 27, 4206 AK Gorinchem
(0183) 622 728
gorinchem@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/gorinchem

Wellant mbo
Mollenburgseweg 82, 4205 NB te Gorinchem  
(0183) 62 29 66
gorinchem@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/gorinchem

Wellantcollege Gouda

Wellant Chr. vmbo
Ronsseweg 555, 2803 ZK Gouda  
(0182) 54 37 43
vmbo.gouda@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/gouda

Wellant mbo
Ronsseweg 555, 2803 ZK Gouda  
(0182) 54 37 43
mbo.gouda@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/gouda

Wellantcollege de Groenstrook

Wellant vmbo
Jac. P. Thijsselaan 18, 1431 KE Aalsmeer  
(0297) 38 49 49
degroenstrook@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/groenstrook

Wellantcollege Houten

Wellant mbo
Randhoeve 2, 3992 XH Houten  
Postbus 210, 3990 GA Houten  
(030) 637 70 24
houten@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/houten

Wellant vmbo
Randhoeve 2, 3992 XH Houten  
Postbus 210, 3990 GA Houten
(030) 637 70 24
vmbo.houten@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/houten

Wellantcollege Klaaswaal

Wellant vmbo
Rijksstraatweg 30b, 3286 LS Klaaswaal  
(0186) 57 20 00
klaaswaal@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/klaaswaal

Wellantcollege Linnaeus

Wellant vmbo
Wellant praktijkonderwijs
Wellant mbo
Archimedesplantsoen 87, 1098 JZ Amsterdam  
(020) 692 90 60
linnaeus@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/linnaeus

Wellantcollege Madestein

Wellant vmbo
Madesteinweg 25, 2553 EC Den Haag  
(070) 440 06 25
madestein@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/madestein

Wellantcollege Mavo Stek

Wellant vmbo
Wellant mavo
Chico Mendesring 825a, 3315 WX Dordrecht  
(078) 6305200
mavostek@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/mavostek

Wellantcollege Montfoort

Wellant vmbo
Doeldijk 16, 3417 XD Montfoort  
Postbus 25, 3417 ZG Montfoort  
(0348) 47 13 37
montfoort@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/montfoort

Wellantcollege Naarden

Wellant vmbo  
Tenierslaan 2, 1412 JE Naarden  
(035) 694 36 80
naarden@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/naarden

Wellantcollege Oegstgeest

Wellant vmbo
Lange Voort 70, 2341 KD Oegstgeest  
(071) 517 32 16
oegstgeest@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/oegstgeest

Wellantcollege Rijnsburg

Wellant Chr. vmbo
Sandtlaan 98, 2231 CE Rijnsburg  
Postbus 82, 2230 AB Rijnsburg  
(071) 402 16 57
rijnsburg@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/rijnsburg

Wellant mbo
Laan van Verhof 1, 2231 BZ Rijnsburg
(071) 402 57 03
mbo.rijnsburg@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/rijnsburg

Wellantcollege Rijswijk

Wellant mbo
Huis te Landelaan 2, 2283 SG Rijswijk  
(070) 390 40 16
rijswijk@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/rijswijk

Wellantcollege Rotterdam

Wellant vmbo
Bosdreef 111, 3062 CA Rotterdam
(010) 217 59 22
rotterdam@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/rotterdam

Wellant mbo
Bosdreef 111, 3062 CA Rotterdam  
(010) 217 59 22
rotterdam@wellant.nl
www.wellantmbo.nl/rotterdam

Wellantcollege Sloten

Wellant vmbo  
Jan van Zutphenstraat 60, 1069 RS Amsterdam  
(020) 619 02 55
sloten@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/sloten

Wellantcollege Utrecht

Wellant vmbo
Theo Thijssenplein 32, 3555 SJ Utrecht
Postbus 11009, 3505 BA Utrecht  
(030) 244 43 94
utrecht@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/utrecht

Wellantcollege Westplas

Wellant vmbo
Wellant mavo
1e J.C. Mensinglaan 40, 1431 RW Aalsmeer  
(0297) 32 52 44
westplas@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/westplas

Wellantcollege Westvliet

Wellant vmbo
Westvlietweg 42, 2491 EC Den Haag  
(070) 386 42 28
westvliet@wellant.nl
www.wellantvmbo.nl/westvliet

Stuur door