Even voorstellen

Print

 

Wie doet wat binnen onze school? De medewerkers van Wellant mbo in Aalsmeer stellen zich graag aan je voor.

Administratie

Ineke Overwater                   i.overwater@wellant.nl
Martine Brandt                       m.brandt@wellant.nl
Joke van der Schaaf            jvander.schaaf@wellant.nl

BPV (stage)

Werner Overwater                wjb.overwater@wellant.nl
BPV-coördinator

Facilitaire zaken

Jeroen Duivenvoorde             j.duivenvoorde@wellant.nl
Saskia Hogeboom                   scw.hogeboom@wellant.nl 

Decaan

Nico van der Poel                    nhevander.poel@wellant.nl
Decaan en voor aanmeldingen

Examenbureau

Gerard Dekkers                       g.dekkers@wellant.nl 
Examensecretaris

LB

Horia Pachowska                      h.safi@wellant.nl
Docent

Onderwijsassistenten

Roger van Leeuwen                   rvan.leeuwen@wellant.nl

Roosterzaken

Ineke Overwater                          i.overwater@wellant.nl

Schoolleiding

Peter Haak                                     pn.haak@wellant.nl
regiodirecteur

Dirk Jongkind                                d.jongkind@wellant.nl
teamleider, dier

Pim Teunissen                               wccm.teunissen@wellant.nl
teamleider, groen

Vakgroep Plant en Handel

Peter Dijt                                         pj.dijt@wellant.nl
Docent, plant, handel en biologie

Joop de Hoog                                 jde.hoog@wellant.nl
Docent, plant, handel en cursusonderwijs

Bart Verhaar
                                  bjm.verhaar@wellant.nl
Docent, plant en rekenen

Wim Esveld                                     w.esveld@wellant.nl
Docent, economie en handel

Nico van der Poel                          nhevander.poel@wellant.nl
Docent, economie

Werner Overwater                        wjb.overwater@wellant.nl
Docent, biologie, handel

Renske Vonk                                    rif.vonk@wellant.nl
Docent, economie

Vakgroep Tuin

Guus Dinjens                                    anm.dinjens@wellant.nl
Docent, Groene ruimte

Leo van der Sluijs                            lvander.sluijs@wellant.nl
Docent, Groene ruimte

Vakgroep Flower Design

Annette Lagendijk                           ama.lagendijk@wellant.nl
Docent, bloem en interieur

Pieter Wijkmans                              pb.wijkmans@wellant.nl
Docent, bloem en handel

Team Dier

Ilse van Douwen                               ivan.douwen@wellant.nl
Docent, paraveterinair

Naomi Morriën                                  n.morrien@wellant.nl
Docent, paard

Marianne Vervest                               m.vervest@wellant.nl
Docent paraveterinair

Mireille van de Wal                          mvande.wal@wellant.nl
Docent, dier

Bert Siezenga
                                   ej.siezenga@wellant.nl
Docent, techniek

Debbie Mertens                                 d.mertens@wellant.nl
dier

Remi Bulte                                          rap.bulte@wellant.nl 
Docent, dier

Francien van Eijmeren                     fvan.eijmeren@wellant.nl
Docent, dier

 

Team AVO (algemeen vormende vakken)

August de Feniks                               fde.feniks@wellant.nl
Docent, Nederlands en rekenen

 

Monique van der Heiden                   jtmvander.heiden@wellant.nl
Docent, Nederlands en Spaans

Ingeborg Blijdorp                                ip.blijdorp@wellant.nl
Docent, rekenen

Katya Orlova                                        orlovaek@wellant.nl
Docent, Engels

 

Zorg en zorgcoördinator

Kees van Egmond                               kvan.egmond@wellant.nl
Zorgcoördinator

 

Stuur door